Правильний вибір нижньої білизни

Правильний вибір нижньої білизниПравильно вибрати нижню білизну – справа зовсім не проста. Часом, щоб підібрати нижню білизну за типом фігури, потрібно розібратися в моделях і видах жіночих трусиків і бюстгальтерів. Якщо ви відчуваєте труднощі при виборі нижньої білизни, тоді ця стаття саме для вас.

Отож огляд по трендам від Toplady.

Трусики:

V-string – стрінги: невеликий трикутний шматочок тканини спереду, а з боків і ззаду – тонкі «мотузки».
Thong – тонги: широкий трикутник спереду, а на сідницях і стегнах вузькі смужки тканини.
Cheeky – більш закриті трусики, які залишають відкритою нижню половину сідниць.
Bikini – сама стандартна форма трусів: середня посадка, сідниці закриті майже повністю.
Briefs — закриті труси з високою посадкою на талії. За допомогою таких трусиків можна скорегувати фігуру, не вдаючись за допомогою до спеціальної дорогої білизни.
Hiphugger або Hipster – трусики з низькою або середньою посадкою, які представляють собою практично рівну широку смужку тканини.
Boyshort – ті самі боксерки, які  мають вигляд найсексуальнішої моделі чоловічих трусів.

Моделі бюстгалтерів:

Push-up – модель зі спеціальними вкладками-подушечками в чашках і каркасом особливої   форми. Вкладки з наповнювачем (силікон, гель, повітря та ін.) Можуть бути зйомними або вшитими. Бюстгалтер пуш-ап піднімає і висуває вперед груди, надаючи додатковий об’єм.
Demi – відкритий бюстгалтер, який ледь прикриває нижню частину грудей, а верхню залишає повністю відкритою. Ідеально підходить для декольте. Також цей вид бюстгалтера називається брасьер.
Balconet – бюстгалтер жорсткої конструкції, який завдяки прямому горизонтальному зрізу, тримає груди настільки високо, що перетворює їх на подібність до «балкону». Відмінно підходить для великих грудей від 3-го розміру, а також для грудей, які потребують особливо великої підтримки.
Full coverage — бюстгалтер, який повністю закриває груди.
Wireless – безшовний бюстгальтер.
Multi-way – бюстгалтер із зйомними бретельками і можливістю надягати його різними способами.
Bralette – щільна еластична конструкція на лямках без кісточок, що закриває і підтримує груди, в основному виглядає як бандо з лямками. Можна переплутати з бардоткою, але бардотка носиться не в якості нижньої білизни, а як самостійна частина гардероба або під жакет чи прозору блузку.
Бюстьє – «компроміс» між корсетом і бюстгалтером. Чашечки суміщені з недовгим корсетом з щільної тканини. Бюстьє не має бретелей. За рахунок вшитих кісточок добре підтримує груди, а також коригує талію.

Залишити відповідь