Чи подобаєтеся ви чоловікам?

Чи подобаєтеся ви чоловікам?Всіх жінок, зазвичай, цікавить чи подобаються вони чоловікам. Як можна зрозуміти, що ви подобаєтеся чоловікові? – Саме таке питання часто постає перед і перед молоденькими дівчатами, і перед досвідченими жінками. Пов’язано це з тим, що багато жінок сумніваються в симпатії  до себе певного чоловіка, тому хочуть зрозуміти, а чи варто взагалі витрачати на нього свій час. Причиною сумнівів з боку жінки може стати і занижена самооцінка, і навіть те, що вона просто не може сповна повірити в те, що такий гарний чоловік звернув на неї увагу.

У деяких ситуаціях сам чоловік, в силу своєї сором’язливості, не проявляє активної позиції до дівчини, боячись відмови з її боку, а також чекає кроків на зустріч саме з її боку. Але, мабуть, найгіршим варіантом є те, коли жінка видає бажане за дійсне, при цьому, помилково думає, що цей чоловік відчуває до неї симпатію.

Мабуть, найпершою ознакою того, що чоловік вами зацікавлений, є прояв з його боку турботливого  ставлення до вас. Якщо хлопець досить молодий, то його симпатія до дівчини може проявлятися в “підколюванні”, в жартах на вашу адресу. Для нього важливо, що ви є, тому молодий чоловік різноманітними способами намагатиметься звернути вашу увагу на свою персону. За такою ознакою, точно можна визначити лише те, що ви не байдужі чоловікові і у нього до вас є певна ступінь симпатії. Але по такому фактору не варто судити про серйозність всіх його намірів по відношенню до вас. Не можна також сказати наскільки сильно він вам симпатизує і наскільки закоханий він у вас.

Для визначення цього, слід звертати увагу на інші фактори. Якщо ви подобаєтеся хлопцю, то в розмові з вами він буде максимально щирий, сентиментальний і відвертий. Як правило, така ознака є індикатором сильної симпатії чи закоханості. Дуже часто зрозуміти це досить важко, але на то ви і дівчина, з характерною вам інтуїцією. Фахівці також радять звернути свою увагу на очі чоловіка, адже по них можна дізнатися дуже багато про людину. Якщо ви подобаєтеся чоловікові, то він буде посвячувати вас в те, що для нього насправді дуже дороге, зокрема – це випадки з його життя, сім’я, історії з дитинства. Така ознака є більш вагомою у питаннях, які пов’язані з проявом симпатії чоловіка по відношенню до жінки, оскільки, про подібного роду речі, як правило, чоловіки розповідають тільки тим, хто насправді їм близький. Ще однією ознакою його симпатії до вас є інтерес по відношенню до вашого життя. Тобто в процесі спілкування чоловік задає питання, які безпосередньо стосуються вас – що вам подобається, ваші інтереси і захоплення, цікавляться приватним життям. Ознакою його симпатії також може стати той факт, що він різними способами хоче вам показати, що  він кращий за інших. Чоловік також може хвалитися перед вами, розповідати про свої успіхи, досягнення. Якщо чоловік виділяє вас на тлі інших представниць прекрасної статі, спілкується з вами інакше, ніж з іншими, навіть якщо хлопець дуже товариський, але з вами говорить дуже мало (ознака сорому), тоді ви можете зробити висновки про те, що даний молодий чоловік до вас явно не рівно дихає.

Уважність з боку чоловіка також є ознакою того, що дівчина йому не байдужа. Він пам’ятає все те, про що ви з ним розмовляли, а також помічає навіть незначну зміну у вашій зовнішності. Тест, як визначити подобаєтеся ви чоловіку, надає можливість багатьом дівчатам дізнатися про справжні наміри з боку представників протилежної статі. Бо часом, чоловіки бувають дуже підступними і хитрими, тому зрозуміти їх не так вже й просто. У виявленні симпатії з боку хлопця, важливим аспектом буде мова тіла і жестів. Якщо ви насправді подобаєтеся хлопцю, то він дуже рідко буде повертатися до вас спиною. Він буде всіляко намагатися нахилитися до вас,  дивитися на вас. Якщо поруч з вами хлопець трохи сутулиться, нахиляється до вас, то це говорить про те, що він романтичний,і хоче уважніше прислухатися до вас.

Дівчині також варто перевірити те, як молода людина реагує на візуальний контакт. Так, якщо ви подобаєтеся хлопцю, то він може швидко відвести від вас погляд, чи буде, навпаки, намагатися, як можна довше його втримати. Якщо молода людина затримує погляд на вас хоча б на секунду довше, ніж хтось інший, або ж якщо він відразу ховає очі, тоді точно ви йому не байдужі. Якщо в компанії молодий чоловік розповідає смішну і захоплюючу історію, то його погляд буде на деяку мить звернений до вас, щоб перевірити чи смішно вам. Якщо дівчина симпатична молодому чоловіку, тоді він буде трохи нервувати і, швидше за все, стане говорити про себе.

Варто також звернути увагу на дотики. Хлопець може покласти свою руку на руку дівчини, може просто торкнутися її плеча, як би ненароком в процесі розмови. Молодий чоловік також може нервувати, перебуваючи поруч з предметом свого обожнювання, тим самим, бажаючи справити на дівчину враження. Нервозність також є захисною емоцією чоловіків.

Коли хлопець зацікавлений у дівчині, тоді він буде досить часто говорити їй компліменти, приємні слова, а також помічати всі, навіть незначні, зміни в її зовнішності. Прислухайтеся до слів чоловіка. Так, якщо він сказав, що десь з вами зустрічався, то швидше за все, це говорить про те, що ви насправді сподобалися йому.
Подивіться також і на погляд чоловіка. Так, якщо молодий чоловік симпатизує дівчині, то він намагається крадькома на неї дивитися. Коли чоловік у присутності жінки, яка йому симпатична, стає розсіяним, то це також ознака симпатії.

Фахівці радять дівчатам звертати особливу увагу на «мову тіла». Так, наприклад, варто подивитися, в який бік спрямований носок його взуття – якщо у вашу сторону, значить, ви йому цікаві. Коли чоловік повторює ваші жести, то це також свідчить про наявність певних до вас почуттів. Жінка може задати чоловікові провокаційне питання, тим самим, зрозуміти, як він до неї ставиться. Дівчина також може попросити у хлопця незначну допомогу. Якщо він не відмовить – значить, ви йому подобаєтеся. Якщо чоловік, побачивши вас випрямив спину і втягнув живіт, то це свідчить про наявність у нього до вас симпатії. Коли чоловік  злегка піднімає брову, то це також є свідченням про наявність у нього інтересу до вашої персони.

Про симпатії при розмові з вами може також говорити і те, що чоловік злегка роздуває ніздрі. Торс чоловіка, зокрема його плечі і груди при розмові будуть практично завжди повернуті в вашу сторону. Про його симпатії до вас також можна судити по його реакції, коли він побачив вас. Чоловік може почати поправляти одяг або волосся, почати крутити в руках дрібні предмети. Коли молода людина цікавиться дівчиною, то він буде стежити за нею поглядом, практично не відриваючи його. Якщо хлопець тримає в руці річ, при цьому, проводить по ній пальцями, тоді у нього прокидається до вас сексуальний потяг. Якщо ви симпатичні чоловікові, то в процесі розмови він буде дивитися на ваше обличчя, зокрема на губи, при цьому, його погляд, буде, немов блукати по вашому обличчю. Якщо чоловік дивиться на перенісся жінки, тоді він має до неї виключно діловий інтерес. Коли чоловік у процесі спілкування намагається наблизитися до вас, ближче одного метра, тоді таким чином, він сигналізує вам про свою симпатію. Жінка цікава чоловікові в сексуальному плані, якщо він норовить при кожному зручному випадку до неї доторкнутися. Якщо ви не приваблюєте дану особу, то він буде намагатися всіляко від вас відсуватися,  триматися на дистанції.

Коли чоловік гладить волосся дівчини, тоді це може говорити про те, що вона насправді йому дуже подобається. Слід зазначити, що доброю ознакою, яка показує, що чоловік у вас закоханий, є виявлення до вас навіть незначних знаків уваги.

Заговор на рост денег и благосостояние http://finansday.com/ Заговор читают на Пасху.

Залишити відповідь