Зелені волоські горіхи як ліки

Зелені волоські горіхи як лікиЗелені волоські горіхи можливо використати як ліки для поліпшення зору і загального оздоровлення організму. Для цього потрібно взяти 15 великих зелених горіхів, які ще зовсім молоді і м’які. Зривати їх потрібно до 12 липня. Ретельно їх вимивши і почекавши, поки стече вода, горіхи порізати кільцями і викласти в трилітрову банку.
Далі взяти 30 грамів свіжих дріжджів і розчинити їх у двох літрах води. При цьому вода повинна бути кип’яченою і трохи теплою.

Розвівши дріжджі у воді, висипати туди ж літр цукру і ще раз дуже добре розмішати, щоб всі складові частини розчинилися як слід.
Після того, як цукор повністю розчиниться, вилити рідину в банку з горіхами. Після цього долити води стільки, щоб до горлечка ємності залишалося близько п’яти сантиметрів. Накрити банку марлею і поставити її в тепле місце, але так, щоб на неї не потрапляли прямі сонячні промені.
Через місяць  слід акуратно процідити крізь кілька шарів марлі або звичайну полотняну ганчірочку. Вживати по одній або дві столові ложки протягом дня, але не до і не після їжі, а в перервах між прийомами їжі.

В цей же час можна приготувати і спиртову настоянку із зелених горіхів, яка відмінно допомагає при болях у шлунку і розладі кишківника. Для цього слід взяти 30 точно таких же зелених горіхів, порізати кубиками і покласти в трилітрову банку. Залити літром спирту і закупорити пластмасовою кришкою, щоб спирт не вивітрювався.
Цю банку слід поставити в кімнаті на сонці і процідити через два тижні. Отриману рідину перелити в пляшку або банку з темного скла і добре закрити пробкою. При болю в шлунку або інших розладах шлунково-кишкового тракту, для поліпшення травлення, пити по 10 г настойки три рази на день за півгодини до їди.

Один комментарий

Залишити відповідь