Догляд за пахвами влітку і взимку

Догляд за пахвами  влітку і взимкуНаші  пахви влітку на виду, вони повинні бути предметом ретельного і постійного догляду. Близько 43% жінок живуть з чутливою шкірою пахв. Це пов’язано з тим, що ця ділянка має найнижчий доступ повітря, але при цьому високу вологість, яка призводить до різних значень РН шкіри, на відміну від інших частин тіла.

У поєднанні з постійним контактом з одягом, рухом рук, чутливість значно збільшується.
Видалення волосся під пахвами особливо активне  влітку, але іноді береться до уваги і зимовий період. Але навіть тоді волосся повинно бути видалено, тому що волосся утримують краплі поту і, таким чином, охолоджують тіло, що в зимовий час може привести до відчуття холоду і дискомфорту.

Під час гоління будьте гранично уважні, оскільки великий ризик порізів і подряпин на шкірі. Кожна така травма може викликати роздратування. Використання гелю або піни для гоління необхідне, якщо тільки ви не користуєтесь депілятором.
При виборі дезодоранту доцільно купувати продукти, що містять природні і корисні інгредієнти, такі як ромашка і масло авокадо. Здоров’я і краси вам!

Залишити відповідь