Захоплюючі заняття степ аеробікою або що може дати ходьба

Захоплюючі заняття степ аеробікою або що може дати ходьбаСеред величезного вибору різних спортивних методик заняття степ аеробікою здаються чимось дуже простим і неефективним. Тим не менш, тисячі жінок і чоловіків різного віку стають міцнішими, здоровішими, красивішими за допомогою простої ходьби певним способом. Результати видно вже через місяць-півтора. Що ж це за дивовижний фітнес, доступний кожному?

Головне про степ аеробіку
Ходьба під ритмічну музику з використанням степ-платформи і без неї, за допомогою якої можна помітно схуднути, привести ноги, стегна і сідниці в ідеальну форму, зміцнити здоров’я і поліпшити стан серцево-судинної системи – це і є головне в степ-аеробіці або ритмічній ходьбі.
Вона налічує понад 200 видів вправ, і практично всі вони включають в себе різнотипні кроки, підскоки, підйоми ніг, повороти і т.п. Крім загального схуднення, можна зменшити певну частину тіла.

Переваги степ аеробіки
Важливою перевагою даного фітнесу є те, що потрібно придбати мінімум тренажерів, або виготовити їх самомим. Можна також використовувати підручні засоби:
• Степпер або степ-платформа – широка, стійка підставка для ніг, у якої регулюється висота. Починати можна, використовуючи товсту книгу і т.п.
• Взуття спортивне, з рівною, неслизькою гумовою підошвою, але можна використовувати будь-яке зручне взуття.
• Одяг – комфортний, з натуральних тканин.
• Широка резинка, підійде еластичний бинт або гумовий джгут.
• М’ячик – може бути будь-який.
• Гантелі – легко замінюються пластиковими пляшками з піском або водою.
• Гімнастична палиця.
• Музика – ритмічна, танцювальна, з тактами аналогічно ударам серця (32 такти, 3 фази). Фази повинні чергуватися – починати з швидкої музики, потім трохи повільніше і т.п..

Важливі правила:
1. Перш ніж почати заняття степ-аеробіки, за півгодини до цього потрібно випити до 0,5 л чистої води.
2. Після тренування не їсти до 2 годин, а потім приймати мінімум вуглеводів.
3. Наступати на степпер потрібно всією ступнею.
4. Рухи повинні бути ритмічними, але не різкими.
5. Під час виконання вправ тримати спину рівною, плечі опущеними, а м’язи сідниць і живота – підтягнутими.

В чому популярність степ аеробіки
1. Простота вправ – починати потрібно з простих кроків, довести їх до автоматизму, а потім нові і складніші елементи даються дуже легко, так як вони є комбінацією базових рухів. Тому, так важлива степ аеробіка для початківців, де даються всі правила роботи зі степпером, виконання вправ і основоположні кроки і рухи.
2. Доступність – можливі індивідуальні та групові заняття, самостійно вдома і з тренером. Можна займатися з підручними приладдям, на балконі або в парку – ніяких обмежень, тільки бажання рухатися і фантазія, щоб придумувати нові вправи або використовувати вже готові з відео. Правда при домашніх уроках без тренера складно домогтися швидкого схуднення, а от у групі ефект досягається набагато швидше.
3. Ефективність – при регулярних тренуваннях ефект помітний вже через місяць-півтора, а якщо дотримуватися елементарних правил харчування (не їсти до і після заняття протягом 2 годин, не вживати прості вуглеводи і т.п.), то степ аеробіка для схуднення допоможе скинути за цей період до 4 кг! За годину роботи на степпері спалюється до 600 калорій.
4. Дієвість- відмінно формує складні місця: талію, стегна і сідниці, прибирає целюліт, зменшує мішки між ніг. Йде істотне зміцнення всіх м’язів, стає ідеальною постава і легкою хода, спритність і витривалість зростає з кожним заняттям, нормалізується кровообіг і робота серця, вирівнюється тиск. Обов’язково схуднення і підтяжка м’язів. Це дуже ефективний спосіб боротьби з остеопорозом і артритом.
5. Мінімум протипоказань – даний комплекс вправ можна виконувати всім без винятку. Але тим, у кого проблеми з серцем, високий тиск, задуха, травми колін, варикоз, необхідно починати плавно, і контролювати свій стан. Поступово всі ці патологічні процеси зникнуть, і паралельно почнеться схуднення.
6. Різноманітність – комбінування кроків і вправ з гантелями, гумкою, м’ячиком і регулюючи висоту платформи, можна задіяти абсолютно всі м’язи, формуючи все тіло. При цьому використовуються і розтяжки, і віджимання, і інші вправи. Використання різної музики дозволяє на кожному занятті степ аеробіки придумувати все нові і нові комплекси.

Emotional or if you have some is safe to take viagra problems with your doctor, causing an.

Залишити відповідь