Не надягайте одяг відразу після покупки!

Не надягайте одяг відразу після покупки!Всім відомо, що новий одяг потрібно спочатку випрати, і тільки після цього носити. Усі це знають, але іноді трапляються екстренні  випадки, чи коли просто хочеться похвалитися новинками перед друзями, чи ми купили нову сукню в останню хвилину, і у нас немає часу, щоб чекати, поки вона висохне. Причин може бути багато, стільки ж побічних ефектів, які навряд чи сподобаються модникам і модницям. Один з них рожевий лишай.

Рожевий лишай – це захворювання шкіри. Вважається, що воно викликається речовинами, які використовуються при обробці одягу для стабілізації кольору, підвищення витривалості при дезінфекції, і т.д.

Прищі з’являються на грудях, плечах, спині, а іноді й по всьому тілу. Більш рясні висипання після купання.
Рожевий лишай часто зустрічається у дітей і у дорослих до 35 років. Як правило, ці прищі не чешуться, не болять. Тому проблема часто залишається непоміченою. Але ви повинні уникати перебування на сонці, пітливості і носіння синтетичної чи вовняної білизни. Рекомендується носити прості бавовні, білі футболки, сорочки, шорти, брюки.

Не купайтеся ,якщо ви помітили висипання. Особливо не з шампунем, гелем для душу чи милом. Приймайте душ тільки з водою, поки проблема не зникла. Якщо ви проігноруєте ці поради, висипання може значно збільшитися і дати про себе знати неприємним свербінням.
У цьому випадку вам слід проконсультуватися з дерматологом і використовувати антигістамінні препарати або кортикостероїди в низьких дозах. Але в цілому хвороба переживається легко і може піти за 2-3 місяці. У місцях висипань залишається пігментація, яка зникає з часом.
Якщо у вас вже був рожевий лишай, можете бути спокійні, він не повториться.

Деякі лікарі вважають, що рожевий лишай – це інфекційне захворювання, що викликається вірусами або бактеріями. Відбувається після гострого запалення верхніх дихальних шляхів і після разового лікування вже не проявляється.
Отож кожного разу, коли ви купуєте щось нове, попередньо виперіть обновку, будь це нижня білизна, сорочка або плаття. Особливо це стосується дітячого одягу.

Examp, but becomes problematic. Causes cardiovascular diseases of health problems that firm enough to.

Залишити відповідь