Як доглядати за геранню

Як доглядати за гераннюГерань, вона ж пеларгонія – дуже поширена  кімнатна квітка. Вона відноситься до типу некапризних рослин, які мають гарні квіти і ворсисті ароматні листя.

Як доглядати за геранню.
Влітку бажана температура повітря для комфортного росту герані – 20-25 градусів, взимку їй потрібна прохолода, підійде температура 11-14 градусів.
Оскільки герань не любить вологості, її листя не вимагають обприскування, що значно полегшує догляд за рослиною. З цієї ж причини поливати її потрібно теж не часто. Взимку поливати герань потрібно помірно, допускається навіть повне висихання грунту. Влітку поливати квітку потрібно частіше, але не допускати надлишку вологи в горщику. Досить буде зволожувати грунт кожні 1-2 дні.

Герань дуже любить яскраве сонце. Тому їй місце на добре освітленому підвіконні, а влітку її можна сміливо виносити на балкон.
Це дуже невибаглива рослина, і цвіте вона, як правило, регулярно сама. Але можна підживити трохи грунт невеликою кількістю мінеральних добрив. Робити це можна не більше 1-2 разів на місяць – з березня по серпень.

Висаджувати герань потрібно в не дуже просторий горщик. По мірі необхідності, треба видаляти висохлі листочки. Восени герань потребує обрізки. Видаляється верхня третина головного стебла і також   бічні пагони. В цілому, оптимальна висота герані становить 40-45 см.

Під час обрізки можна зберегти живці і використовувати їх для розмноження. Живці герані швидко утворюють корені у воді, піску.

Заказал диплом специалиста Фирово. Бланк http://diplomas-i.com/ диплома бакалавриата Селты. Маркетинг и продажи. Честно говоря, маркетинг и продажи — две самые сложные области в мире бизнеса. То, что начинается ка

Залишити відповідь