Вся правда про образу

ОбразаОднією з найпоширеніших емоцій жінки є образа. Немає мабуть жодної людини на землі, яка б  не відчувала її хоча б раз. У чому ж така «шалена популярність» і чому так часто  нас заполоняє це почуття?
Образитися – це найпростіший спосіб захиститися від неприємної життєвої ситуації, яка вимагає зусиль для її зміни. Це легкий метод змусити оточуючих грати за нашими правилами. Це невиправдані очікування по відношенню до світу.

Вся правда про образу. Якщо я образилася, значить є той, хто винен у цьому. І значить буде безперечно по- моєму. Як часто ми, жінкиЄ навіть не усвідомлюючи цього користуємося простим прийомом – надути губи і піти, грюкнувши дверима. Зводячи себе при цьому в ранг «жертви» і змушуючи партнера загладжувати свою провину.

Що ж у результаті отримує жінка?
Перше – відсутність щастя і взаєморозуміння.
Друге – серйозні фізіологічні зміни, які можуть призвести до онкології.

Сучасна статистика говорить, ще ніколи не було такої кількості цієї страшної недуги. Вже давно доведено що в 90% випадків причиною онкології є психосоматика або хибно сформована реакція, яка викликає тривале негативне переживання.

Чи можна змінити таку негативну звичку?
Безумовно можна. І перше, що треба зробити, це взяти відповідальність за свою поведінку на себе, перестати перекладати на партнера свої невдачі і складності. Це простий вибір, який дає жінці свободу від власних реакцій і очікувань. Щоразу відкидаючи образу і очікування по відношенню до світу, ви отримуєте можливість знаходити нові шляхи вирішення складної ситуації, креативно мислити, зберігаєте здоров’я і молодість.

Залишити відповідь