Продукти, які не можна їсти натщесерце

Продукти, які не можна їсти натщесерцеЩоб знизити ризик виникнення безлічі захворювань через неправильне харчування, важливо знати, які продукти будуть шкідливі, якщо їсти їх натщесерце.

1. Цитрусові
Ці фрукти можуть спровокувати алергію, а також гастрит, якщо їх їсти на голодний шлунок. Тому рекомендується перед тим, як випити стаканчик апельсинового соку, поснідати вівсянкою….

2. Банани
У них міститься багато магнію,  який регулює діяльність серцево-судинної системи. Вживаючи їх натщесерце, ви ризикує порушити кальцієво-магіевий баланс.

3. Сирі овочі
Кислоти, які містяться в сирих овочах, можуть подразнювати слизову шлунка. Це загрожує виразкою і гастритом.

4. Йогурт
Як не дивно, в цей список потрапив і йогурт. Вранці організм не потребує йогуртових бактерй і справляється сам. Тому користь від йогурту натщесерце – дорівнює нулю. Його краще вживати через 2 години після сніданку або ввечері.

5. Холодні напої
Холодні напої не можуть запустити належним чином процес травлення з ранку. Краще замініть їх ледве теплими.

6. Солодощі
На порожній шлунок їсти солодощі не можна. Так як підшлункова не в змозі після пробудження виробляти належну кількість інсуліну. Загрожує поїдання солодощів з ранку підвищенням цукру в крові.

7. Кава
Негативно позначитися на вашому здоров’ї  кава натщесерце. Адже кава дратує слизову шлунка, і він виробляє шлунковий сік. Через деякий час може розвинутися гастрит.

Купили дипломы магистра Неверкино. Заказал http://besstdiplom.com/ диплом магистра Камешково. В университете также учатся всемирно известные студенты, занимающиеся сноубордом и сноубордом, и он является отличным выбо

Залишити відповідь