Моделюємо струнку фігуру

Моделюємо струнку фігуруВсі жінки, без сумніву, хочуть мати гарну фігуру, позбутися від деяких недоліків.
Почніть з огляду самої себе. Для цього станьте в купальнику перед великим дзеркалом і  критично розгляньте себе з ніг до голови. Щось неподобається? Не турбуйтеся, це можна виправити. Як саме це зробити, Toplady  вам порадить!

 


Отже, як зробити фігуру стрункою і красивою?
1. Ляжте на килимок і покладіть собі на живіт любий важкий предмет. Видихніть животом, ніби виштовхуючи предмет нагору, при цьому затримайте дихання на 3-6 секунд. Потім зробіть вдих і розслабтеся. Вправу виконуйте 10 разів.
2. Розкидайте по підлозі коробку сірників, а потім збирайте їх по одній, нахиляючись вперед, не згинаючи коліна і кожен раз енергійно випрямляючись.Через місяць після систематичного виконання цієї вправи, ваш живіт зникне, а талія стане вужчою.
3. Ляжте на килимок біля шафи так, щоб стопи можна було закріпити за її край. Потім зробіть пружний рух, щоб підняти тіло і нахиліться вперед, щоб кінчики пальців рук дістали до ступнів, при цьому не піднімайте п’ятки. Потім повільно ляжте на спину. Чим повільніше ви будете робити вправу, тим кращим буде ефект. Робіть вправу не менше 10 разів.
4.Станьте прямо, ноги поставте на ширині плечей. Нахиліться вправо, потім вліво. Одна рука повинна упиратися в стегно, а інша тягнутися у бік нахилу, при цьому стегна повинні бути нерухомими.
5. Станьте прямо. Похитуючи тулуб, нахиліться вперед, завівши назад обидві руки.
6. Ляжте на живіт, упріться руками в підлогу, підніміть ноги, наблизьте ступні якомога ближче до голови.
7. Ляжте на спину, випряміть ноги і підніміть їх на 90 градусів по відношенню до свого тіла. Далі упріться прямими руками в підлогу з боків тулуба і відштовхуйте стегна від підлоги, піднімаючи ноги прямо вгору.

Наведені вище вправи досить  ефективні, хоч і  складні уівиконанні. Справа в тому, що якщо вправи будуть нескладними для м’язів, то не буде необхідного тренувального ефекту, який нам потрібен. Болі в м’язах боятися не треба, тому що вони болять від того, що пристосовуються до навантаження. Через кілька днів вони адаптуються, і все пройде.

Якщо у вас занадто округлі коліна і повні стегна, тоді вам виконуйте наступні вправи:
1. Роблячи присідання, піднімайте з підлоги предмети, при цьому не згинаючи спину, а руки повинні бути розташовані вздовж тулуба.
2. Робіть нахили вперед з прямою спиною.
3. Сідайте з прямою спиною.
4. Ляжте на спину, ноги витягніть, плечі і руки повинні бути прижаті до підлоги. Потім, не розводячи ноги в сторони, зігніть їх в колінах. Не відриваючи плечі, спину і ступні від підлоги, поверніть зігнуті в колінах ноги праворуч, потім ліворуч. Можете ускладнити вправу: поверніть ноги в одну сторону, випрямте їх, потім знову зігніть в колінах і поверніть в інший бік.

Залишити відповідь