Як можна заробити на вишивці бісером

Як  можна заробити на вишивці бісеромВишивка бісером   сьогодні досить поширена серед жінок різного віку. Така робота  вимагає зосередженості, концентрації уваги, заспокоює.
Для вишивки бісером схеми – не єдине, що вам знадобиться. У магазинах для рукоділля ви знайдете все інше для вашого майбутнього шедевра: бісер, стеклярус, нитки, різні швейні приналежності. Але чи можна заробити на такому хобі, і що для цього потрібно?
На ринку досить багато недорогих, простих у виконанні робіт, які не виділяються ні розміром, не якістю, ні колірною різноманітністю. Більшість таких робіт випускаються тисячними тиражами і не являють собою ніякої художньої чи естетичної цінності. Тому якщо ви хочете, щоб ваше хобі приносило відчутний дохід, вам слід удосконалювати майстерність. З виробами, що заполонили ринок, конкурувати може тільки якісна робота, яка відрізняється складністю у виконанні, різноманітністю сюжетів, кількістю використаних кольорів.

Не чекайте, поки покупці і замовники самі вас знайдуть, беріть ініціативу в свої руки.
Перш за все, зробіть якісні фотографії ваших робіт і виставите їх в інтернеті. Для цього попередньо створіть свій сайт або блог, де ви зможете продемонструвати свої роботи, розповісти про творчість, поділитися своїми знаннями. Також ви можете виставити свої роботи в різних системах інтернет-продажів або інтернет-аукціонів.

У великих містах часто проводяться виставки хенд-мейд, в яких вам також варто брати участь. Звичайно, не факт, що відвідувачі неодмінно куплять ваші вироби, але не виключено, що хтось ними зацікавиться. Для такого випадку підготуйте заздалегідь візитівки з вашими контактними даними.
Запропонуйте ваші вишивки магазинам сувенірів і художнім галереям у вашому місті, а також в інтернет-галереях.

Участь у спеціалізованих виставках і конкурсах – також хороший спосіб заявити про себе. Крім того, на виставках ви можете познайомитися з іншими майстрами, зав’язати корисні знайомства. Такі виставки влаштовують зазвичай  будинки народної творчості, бібліотеки, музеї. Причому, найчастіше, участь у таких конкурсах і виставках безкоштовне, на відміну від виставок хенд-мейд, організатори яких орендують приміщення і змушені брати досить високу плату.

На перших порах, поки ви не маєте доходу, віддавайте перевагу тим партнерам, хто розміщує ваші роботи безкоштовно, оскільки гарантій продажу у вас немає. Пізніше, коли з’являться покупці, і ви будете знати ринок, дозволите собі платне розміщення.

Залишити відповідь