Як пережити зраду?

зрадаВам здається, що земля провалилась з під ніг, і ваше подружнє благополуччя залишилося в минулому? А можливо, незважаючи на трагізм ситуації, ще є надія, що все налагодиться?Ці думки зміїним клубочком крутяться у вас в голові? Значить наступні поради для вас.
У нападах гніву подружжя здійснюють непоправні помилки, які заважають відновленню колишніх стосунків. Кілька порад допоможуть зберегти сім’ю.

 

1. Не рубайте з плеча. Обдурений і принижений партнер відчуває, що має право на негайні дії.

Одна з поширених помилок в даній ситуації – вводити в деталі сімейної ситуації третіх осіб. Якщо ви розкажете всім рідним про зраду свого чоловіка, хоча ви все ще живете разом, ви станете перед подвійною проблемою: “штопанням” своїх сімейних стосунків і взаємин чоловіка з членами вашої родини, які не пробачать йому такої поведінки.

У цей непростий період обдуреній жінці все-таки краще утриматися від необдуманих вчинків. Якщо ви бажаєте зберегти шлюб, краще почекати, поки буря ваших емоцій вляжеться.

2. Не підливайте масла у вогонь. Перша думка обдуреної жінки – помститися зрадникові його ж методами.

Зв’язок на стороні на зло невірному чоловікові не приведе ні до чого хорошого. А найголовніше – ви йдете наперекір своїм принципам. Хіба ви не обурювалися зрадою чоловіка?

Але буває й по-іншому. Обдурений партнер насолоджується своєю перевагою. Деякі жінки заводять розмову про невірність чоловіка, навіть якщо зв’язок закінчився давним-давно. Вони використовують її як зброю в своє виправдання. Ідея така: “Я просто свята, якщо живу з ним після того, що він зробив”. Така тактика, на жаль, не зміцнює сімейні відносини.

3. Не сподівайтеся, що все буде як і раніше.

Коли зрада виявлена, ваші уявлення про шлюб, безсумнівно, похитнуться. Якщо до цього ви була схильні до ідеалізованих, романтичних стосунків, то тепер вам доведеться переглянути їх, наблизити до реальності і прийняти чужі недоліки.

4. Не заперечуйте у трагедії своєї провини. Незалежно від того, хто з подружжя зрадив, певною мірою у трагедії винні обидва партнера.

Більшість подружніх пар морально спустошуються від зрад. В результаті не допоможуть ніякі ліки, поки ви спокійно і терпляче, не опускаючись до взаємних докорів, не з’ясуєте стосунки і не попросите один у одного вибачення.

Celebrate the gaming triumph at Glory's triumphant gaming arena , where victories are celebrated.

Залишити відповідь