Топ жіночих помилок в сексі

Жіночі помилки в сексіБагато жінок, що ведуть регулярне статеве життя, часто задаються питанням – чому у них не виходить повністю насолодитися процесом, отримати справжнє задоволення або стати для свого партнера кращою жінкою в житті? Toplady розповість про основні жіночих помилки в сексі.

 

Перетворення сексу в частину побуту
У парах, які досить довгий час перебувають разом, відчуття романтичного сексу, який був спочатку, поступово сходять нанівець. І справа тут навіть не в тому, що партнери набридають один одному або просто наситилися, частіше основною причиною розладу стає той факт, що секс сприймається як частина побуту. «Вечеря, душ, секс» – це частина розкладу, а адже заняття коханням повинно бути чуттєвим і глибоко емоційним.

Сексуальний шантаж
Нерідко жінки використовують секс в меркантильних цілях, у тому числі і в якості шантажу. «Не прийдеш після роботи вчасно / Не приб’єш полку / не купиш нові чоботи – сексу не буде» – такі аргументи нерідко можна почути з вуст жінок. Але рано чи пізно подібні висловлювання призводять до небажаних результатів, і любовне ложе залишається холодним.

Секс частина відносин
Секс – це не тільки фізичний процес. Він є частиною цілого спектру відносин – дружби, любові, взаєморозуміння, інтересу і так далі. Відокремлювати інтимну близькість з коханим від цих відносин – часта помилка жінок.

Комплекс «Я страшна»
Безумовно, всі ми неідеальні, зовнішні недоліки є у всіх. Але коли під час занять коханням ви постійно робите акцент на тому, що з вами щось не те, ви втрачаєте свою особливість і не можете досить розслабитися, щоб отримувати і приносити задоволення.

Комплекс «Я пристойна»
Інтимна сторона життя на те й інтимна, що вона не повинна піддаватися обговоренню, і вже тим більше – осуду. Тільки ви зі своїм партнером можете встановлювати межі дозволеного перебуваючи наодинці. Але, тим не менш, досить часто жінки вважають, що ті чи інші варіації в ліжку – ознаки розбещеності і вони властиві жінкам з певною репутацією. І думка про те, що «це непристойно», повністю псує сексуальне життя і вам, і вашому коханому.
Сексуальність жінки
Відмова від пропозицій, бажань партнера
Нерідко під час сексу чоловік робить натяки або відкрито говорить про свої бажання, на що отримує різку відмову від жінки. Навіть якщо вам щось неприйнятне і ви не хочете робити певних речей, намагайтеся вибирати правильні слова або пропонуйте якийсь компроміс. Наприклад: «Дорогий, я не хочу робити те-то, але ми можемо спробувати ось це…». Грубі відмови примушують чоловіка турбуватися про те, що ви недостатньо його хочете або він все не так робить. А подібні висновки рідко позитивно впливають на інтимне життя в цілому.

Мовчання, відсутність емоцій
Не варто мовчати! І мова тут далеко не тільки про гучні крики, як у фільмах для дорослих. Важливо, щоб чоловік чув і розумів ваш стан, відчував ваші емоції, бачив реакцію на свої рухи і дії. Те ж саме відноситься і до того, що не варто терпіти, якщо вам неприємно, боляче, ви відчуваєте дискомфорт. Завдання сексу – задоволення!

Недоглянутість
Навряд чи жінка, яка забула про догляд за собою, зможе отримати задоволення від сексу. Адже для того, щоб насолодитися процесом, необхідно насолоджуватися і партнером, і самою собою. До того ж завжди приємно чути схвальні компліменти на свою адресу, а якщо ви забуваєте про епіляцію, салон краси, спокусливу білизну, то число красивих слів різко зменшиться.

«Потрібно як у всіх»
Досить часто жінки схильні займатися сексом всупереч бажанню і здоровому глузду тільки тому, що «так у всіх». Безумовно, є якісь статистичні дані і розповіді подруг про свої «досягнення», але це настільки узагальнено або, навпаки, суб’єктивно, адже кожен випадок індивідуальний. І лягати в ліжко з ким попало тільки тому, що у когось «так є» – дуже серйозна помилка.

Це далеко не весь перелік помилок в сексі і ми ще повернемось до цієї теми, а поки що у вас є домашнє завдання враховуючи те, про що ми вже написали :)

Залишити відповідь